» » ЗУНУ посів 37 місце у рейтингу університетів за показниками Scopus

ЗУНУ посів 37 місце у рейтингу університетів за показниками Scopus

Дата: 2-05-2024, 17:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На сайті Освіта.ua опублікували щорічний рейтинг закладів вищої освіти України за показниками даних наукометричної бази Scopus.

Класичний університет Тернополя піднявся у рейтингу та посів 37 місце серед 214 зво України.

Рейтинг ґрунтується на показниках цитування наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями, та створений за результатами наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus у квітні 2024 року.

База даних Scopus постійно індексує понад 25 тисяч періодичних і неперіодичних наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій, книжкових видань тощо.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Працюємо на результат!