» » Студенти ЗУНУ вибороли золото та срібло на II етапі Кубка України з легкоатлетичних метань

Дата: 2-05-2024, 15:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У  м. Кам’янець-Подільський на стадіоні К-ПНУ імені Івана Огієнка відбувся II етап Кубка України з легкоатлетичних метань «Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельник та А.Бондарчука».

Успішно виступили на цих змаганнях студенти Західноукраїнського національного університету: Денис Тужеляк, ФКІТ, у штовханні ядра серед молоді завоював золоту медаль. Михайло Гаврилюк, СГФ, в метанні молоту серед дорослих спортсменів виборов срібну нагороду, Володимир Мироняк, СГФ, в метанні молоту серед молоді також виборов срібло.

Вітаємо талановитих спортсменів та їх тренера, старшого викладача кафедри фізичної реабілітації і спорту СГФ – Василя Яковіва.

Бажаємо вдалого та успішного виступу збірній команді університету на XIX літній Універсіаді України з легкої атлетики, яка проходитиме 11-12 травня в м. Біла Церква.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість тренуватися та брати участь в змаганнях!