» » Військовослужбовці передали подяку колективу ЗУНУ!

Військовослужбовці передали подяку колективу ЗУНУ!

Дата: 29-04-2024, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До класичного університету Тернополя завітали військовослужбовці 8 полку Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Зустрівшись із ректором Західноукраїнського національного університету Оксаною Десятнюк та проректором з наукової роботи Миколою Диваком, військові висловили вдячність за всебічну підтримку та волонтерську допомогу, яку колектив ЗУНУ надає захисникам, й передали подяку університетській родині.

Спілкуючись із гостями, Оксана Миронівна зазначила: «Наше головне завдання у тилу – не залишатися осторонь, працювати, об’єднуватися, волонтерити, наближати Перемогу України разом із вами. Дякуємо кожному із вас за віддану службу заради майбутнього нашої держави, стійкість і щоденну героїчну працю, патріотизм та мужність! Слава Україні!»

Разом здолаємо ворога!